Regulamin grupy

Grupa dedykowana jest kobietom, a szczególnie mamom, które chcą zwiększyć swoją efektywność i poczuć, że panują nad swoim życiem. Panowie, rzecz jasna są również mile widziani (^_-).
Nie jest to grupa dotycząca szeroko pojętego rodzicielstwa.
Jest to miejsce stworzone z myślą o wymianie Waszych doświadczeń i inspiracji związanych z zarządzaniem sobą w czasie, oraz po to byście wzajemnie mogły się motywować.

Aby grupa jak najlepiej Wam służyła wprowadzono następujące zasady:

 1. Dołączając do grupy przedstaw się. Grupa nie służy reklamie jednak przedstawiając się możesz podać linki do swoich blogów, stron i innych „miejsc internetowych”. Reklamy, które będą się pojawiać w miejscach do tego nieprzeznaczonych będą usuwane.
 2. Grupa jest zamknięta i od jej członków oczekuję wzajemnego szacunku i dyskrecji:
  ♦ Admin zastrzega sobie prawo do usuwania treści, które stanowią naruszenie regulaminu, elementarnych zasad dobrego wychowania lub prawa
  ♦ Zgłoszenia dotyczące przypadków naruszenia regulaminu grupy, proszę kierować do Admina
  ♦ Krytyka uznana przez Admina za niekonstruktywną zostanie usunięta
  ♦ W przypadku powtarzających się przypadków łamania regulaminu Admin może usunąć użytkownika z grupy.
 3. W celu uporządkowania grupy wprowadzono stałe, cotygodniowe sekcje:
  Rozwojowy poniedziałek – w odpowiedziach na tego posta wrzucajcie linki do stron, książek, blogów, wydarzeń i innych źródeł wiedzy na temat zarządzania sobą w czasie oraz rozwoju osobistego. To jest też miejsce, w którym dzielimy się praktycznymi poradami.
  Motywująca środa – podziel się swoim sposobem na motywację. Wklej ulubiony motywator, cytat, filmik.
  Piątkowe przechwałki – pod tym postem piszcie co osiągnęłyście w ciągu ostatnich 7 dni. Jeśli z czegoś jesteście szczególnie dumne to to jest miejsce by się tym pochwalić.
  Sobotnia regeneracja – wygospodaruj co najmniej dwie godziny dla siebie i wykorzystaj je na to na co akurat masz ochotę! Podziel się swoją radością, bo „radość dzielona podwójną radością!”
  Na Wasze pytania związane z tematyką grupy jest czas zawsze (^_^).
 4. Jeśli chciałybyście zamieścić link lub reklamę wydarzenia w miejscu do tego nie przeznaczonym, to zapytajcie wysyłając wiadomość.