O MNIE

MALGOS_BLOG1_small_P1030442s2 (1)Rok 2014 był dla mnie rokiem przełomowym. Pani Perfekcyjna, Maniaczka Kontroli i Zdyscyplinowania stała się matką pracującą na pełen etat. Powrót do pracy spowodował, że moje dotychczas niezawodne metody zarządzania sobą w czasie wymagały solidnej rewizji.

Zawsze obiecywałam sobie, że po narodzinach dziecka wciąż będę efektowna i efektywna – taka Glam Mama (od angielskiego glamorous mom, czyli olśniewająca, efektowna mama). Pierwotnie blog powstał właśnie po to, by pokazać, że macierzyństwo nie jest zabójcą kobiecości i że bycie mamą nie zobowiązuje do nieatrakcyjnego wyglądu i rozmów o przecierach.

Po roku łączenia ze sobą pracy na pełen etat i rodzicielstwa zrozumiałam jednak, że tak naprawdę kobiety takie jak ja (pracujące na pełen etat mamy) najbardziej potrzebują wsparcia związanego z zarządzaniem zadaniami. Jako psycholog oraz osoba pasjonująca się organizacją i zarządzaniem sobą w czasie postanowiłam wykorzystać swoją wiedzę zawodową jak i doświadczenie życiowe. Dlatego zaryzykowałam i zmieniłam profil bloga na kobiece zarządzanie czasem.

Czas Glam Mam to miejsce, w którym dzielę się pomysłami i praktycznymi sposobami na zorganizowanie swojego życia zawodowego i rodzinnego. Wiem, że droga do efektywnego działania jest długa i wyboista. Wymaga zredefiniowania swoich priorytetów i zmiany postrzegania wielu kwestii. Sama uważam, że wciąż jeszcze nie zakończyłam swojej wędrówki. Jestem jednak przekonana, że wzajemnie możemy się w naszej podróży wspierać i motywować.

Jeśli chcesz podjąć wyzwanie i zorganizować swoje życie, zapraszam na bloga.

 Glam Mama.