presenting

BLOGOWE PODSUMOWANIE ROKU

Podczas naszego pierwszego w tym roku spotkania chciałabym podziękować, za czas, który poświęciłyście w roku 2015 na przeczytanie moich tekstów, za wszystkie komentarze i „lajki”.

To był burzliwy rok. Rozważałam nawet zamknięcie bloga. Losy CzasuGlamMam potoczyły się jednak inaczej. W ciągu trzech ostatnich tygodni roku 2015 prace nad blogiem nabrały przyśpieszenia, a nawet prędkości świetlnej. Blog zyskał nowy adres, szatę graficzną i nową tematykę. Ale przede wszystkim wzbogacił się o nowych czytelników.
Liczę, że dzięki grupie Kobiecego Zarzadzania Czasem uda mi się poznać Was lepiej i razem stworzymy społeczność efektywnych kobiet, które panują nad swoim życiem zawodowym i prywatnym.

Kiedy spojrzałam do kalendarza okazało się, że połowę wprowadzonych w grudniu zmian wpisałam jako cele do zrealizowania w 2016 roku. Dlatego dzisiaj mówię Wam, żebyście nigdy nie odkładały realizacji marzeń i celów na początek roku. Każdy z 365 dni jest tak samo dobry by coś zacząć.

W 2016 roku planuję dla Was trochę nowości: gościnne wpisy,  dużo wartościowych postów i wspierających je plików do ściągnięcia. Na pewno pojawi się też jakiś konkurs.
Dlaczego nie zdradzam konkretów? Dlatego, że sama ich jeszcze nie znam. Ogromny wpływ na kierunek rozwoju bloga macie Wy, Wasze komentarze i maile z prośbami o poruszenie jakiegoś tematu.

Z dumą prezentuję blogowe podsumowanie roku 2015 w formie graficznej:

BLOG RAPORT 2015

Udostępnij lub polub:
FACEBOOK
FACEBOOK
SOCIALICON
Follow by Email
RSS

Przeczytaj również

Kobiece zarządzanie czasem Rok 2014 był dla mnie rokiem przełomowym. Pani Perfekcyjna, Maniaczka Kontroli i Zdyscyplinowania stała się matką pracującą na pełen etat. Powrót do p...
TIP OF THE MONTH: WYKORZYSTAJ EFEKT DOMINA! Już od dłuższego czasu nosiłam się z myślą o napisaniu tekstu o korzyściach płynących z bycia konsekwentną i nieprzerwanego dążenia do celu. Zastanawi...
9 sposobów na mobilizację do pracy W tym tygodniu widziałam kwitnącą mimozę, a jak śpiewał Niemen „mimozami jesień się zaczyna”. To nieomylny znak, że wkrótce wiele osób dopadnie melanc...
ZAPROGRAMUJ SIĘ NA SUKCES Z BRIAN’EM TRACY Jak to się dzieje, że jedni ludzie odnoszą w życiu jeden sukces za drugim, a innym jakoś wciąż nie wychodzi? W końcu doba każdego z nas ma w sobie dok...

O autorze

GlamMam

Zobacz wszystkie posty